Sinclair RAY - nástenná klimatizácia do bytu alebo domu

Táto základná  modelová rada  Sinclair RAY prešla modernou inováciou, tak aby spĺňala náročné požiadavky zákazníkov pri zachovaní priaznivej ceny. Jednotky RAY majú sympatické malé rozmery a čistý dizajn. Vďaka čomu sa hodí do každej miestnosti. Táto modelová rada disponuje dôležitými užívateľskými funkciami, ako je tichý chod a funkcia I FEEL pre komfortné ovládanie teplôt.

S klimatizáciou môžete v dome alebo v byte počas horúcich dní príjemne chladiť, počas zimných mesiacov efektívne kúriť a v prípade zvýšenej vlhkosti Vás určite poteší funkcia odvlhčovanie.

Cena od 599€ + montáž 200€

Cena jednotky závisí od veľkosti miesnotnosti a potrebného výkonu. Potrebný výkon bude vypočítaný po odbornej bezplatnej obhliadke.

Vlastnosti

  • Sinclair Ray je základná trieda nástenných klimatizácii, kde za priaznivú cenu získate účinné klimatizačné zariadenie
  • Energetická trieda pre chladenie A++ , Energetická trieda pre kúrenie A+
  • Funkcie: odvlhčovanie„I FEEL“ (prijemná automatická regulácia teploty), TURBO režim, ktorý zabezpečí čo najrýchlejšie vychladenie/vykúrenie, AUTOMATICKÝ režim, elegantný LED displej na vnútornej nástennej jednotke, režim pre pohodlný spánok, počas ktorého bude klimatizácia veľmi tichá, flexibilne nastaviteľné lamely
  • Odvod kondenzátu na obe strany, čo je vynikajúce kvôli variabilite inštalácie jednotky na stenu
  • Hlučnosť klimatizácie je v rozmedzí 23 – 41 dB
  • Doplnkové príslušenstvo: wifi modul pre ovládanie cez mobil, filter s aktívnym uhlím, katalytický filter, biologicko-anti-bakteriálny filter, filter s iónami striebra, filter s katechínom, , filter proti roztočom a fotokatalytický filter.
  • Chladenie aj kúrenie je možné až do -15 °C
  • Moderné ekologické chladivo R32

Cena montáže klimatizácie do bytu - 200€, zahŕňa:

vŕtanie cez stenu do hrúbky 25 cm (tehla alebo pórobetón)

– konzola na uchytenie vonkajšej jednotky klimatizácie

– zabezpečenie odvodu kondenzu do vzdialenosti 5 metrov od vnútornej klimatizačnej jednotky

pripojenie klimatizácie do elektrickej siete

spustenie a test klimatizácie

– vysvetlenie ako používať a ovládať klimatizáciu

– odovzdanie záverečného protokolu o montáži

Chladiarenské rozvody, týmito rozvodmi je spojená vonkajšia klimatizačná jednotka s vnútornou. Táto dĺžka sa definuje na bezplatnej obhliadke. K základnej cene 200€ je potrebné pripočítať cenu medených rozvodov chladu, kde je cena 29€ za meter.

Prečo si vybrať Clim.sk ?

Spoločnosť Clim.sk sa zameriava na profesionálnu montáž klimatizácii do bytu a domu v Bratislavskom kraji. Vybrali sme pre vás spoľahlivé značky klimatizácii ako sú Daikin a Sinclair. V rámci našich profesionálnych služieb máte obhliadku v Bratislave a okolí zadarmo. Je už len na Vás či chcete klimatizáciu do bytu alebo do rodinného domu. U nás zakúpite všetky špičkové nástenné klimatizácie s montážou. Pre našich zákazníkov ponúkame aj zvýhodnené ceny na pravidelný servis a čistenie.

 

Obhliadka Zadarmo

Milí montéri

Spoľahlivosť

Čistota pri montáži

Servis a Údržba

Kontakt

0940 711 500

Máte záujem o obhliadku zadarmo?