Sinclair Terrel Cierna - nástenná klimatizácia do bytu alebo domu

Modelová rada Sinclair Terrel je prémiová a zameraná na dizajn. Jedinečné oblé a ladné tvary zaujmú na prvý pohľad. Klimatizácia má všetky používateľské funkcie ako je napríklad: tichý chod, funkcia I FEEL pre komfortné ovládanie teplôt, Cold Plasma generátor (ionizátor), ktorý čistý a dezinfikuje vzduch od baktérii a vírusov. Temperovanie na +8°C, automatický pohyb lamiel vertikálne a horizontálne. Samozrejmosťou je Wifi.

S klimatizáciou môžete v dome alebo v byte počas horúcich dní príjemne chladiť, počas zimných mesiacov efektívne kúriť a v prípade zvýšenej vlhkosti Vás určite poteší funkcia odvlhčovania.

Cena od 859€ + montáž 200€

Cena jednotky závisí od veľkosti miesnotnosti a potrebného výkonu. Potrebný výkon bude vypočítaný po odbornej bezplatnej obhliadke.

Vlastnosti

  • Sinclair Terreô je prémiová trieda nástenných klimatizácii, kde za vynikajúcu cenu získate dizajnové klimatizačné zariadenie
  • Energetická trieda pre chladenie A++ , Energetická trieda pre kúrenie A+
  • Funkcie: odvlhčovanie, ovládanie cez Wifi modul cez aplikáciu v mobile ktoré majú operačný systém iOS alebo Android, automatický pohyb lamiel pre príjemné rovnomerné vychladenie miestnosti, „I FEEL“ (prijemná automatická regulácia teploty), TURBO režim, ktorý zabezpečí čo najrýchlejšie vychladenie/vykúrenie, AUTOMATICKÝ režim, tichý režim pre pohodlný spánok, počas ktorého bude klimatizácia veľmi tichá, Cold Plasma ionizátor, ktorý zvyšuje kvalitu a čistotu vzduchu vďaka aktívnemu zneškodňovaniu vírusov a baktérii
  • Odvod kondenzátu na obe strany, čo je vynikajúce kvôli variabilite inštalácie jednotky na stenu
  • Hlučnosť klimatizácie je v rozmedzí 25 – 54 dB
  • Doplnkové príslušenstvo: filter s aktívnym uhlím, katalytický filter, biologicko-anti-bakteriálny filter, filter s iónami striebra, filter s katechínom, , filter proti roztočom a fotokatalytický filter.
  • Chladenie je možné až do -15 °C a kúrenie je možné do -25°C
  • Moderné ekologické chladivo R32

Cena montáže klimatizácie do bytu - 200€, zahŕňa:

vŕtanie cez stenu do hrúbky 25 cm (tehla alebo pórobetón)

– konzola na uchytenie vonkajšej jednotky klimatizácie

– zabezpečenie odvodu kondenzu do vzdialenosti 5 metrov od vnútornej klimatizačnej jednotky

pripojenie klimatizácie do elektrickej siete

spustenie a test klimatizácie

– vysvetlenie ako používať a ovládať klimatizáciu

– odovzdanie záverečného protokolu o montáži

Chladiarenské rozvody, týmito rozvodmi je spojená vonkajšia klimatizačná jednotka s vnútornou. Táto dĺžka sa definuje na bezplatnej obhliadke. K základnej cene 200€ je potrebné pripočítať cenu medených rozvodov chladu, kde je cena 29€ za meter.

Prečo si vybrať Clim.sk ?

Spoločnosť Clim.sk sa zameriava na profesionálnu montáž klimatizácii do bytu a domu v Bratislavskom kraji. Vybrali sme pre vás spoľahlivé značky klimatizácii ako sú Daikin a Sinclair. V rámci našich profesionálnych služieb máte obhliadku v Bratislave a okolí zadarmo. Je už len na Vás či chcete klimatizáciu do bytu alebo do rodinného domu. U nás zakúpite všetky špičkové nástenné klimatizácie s montážou. Pre našich zákazníkov ponúkame aj zvýhodnené ceny na pravidelný servis a čistenie.

 

Obhliadka Zadarmo

Milí montéri

Spoľahlivosť

Čistota pri montáži

Servis a Údržba

Kontakt

0940 711 500

Máte záujem o obhliadku zadarmo?