Sinclair Spectrum Plus - nástenná klimatizácia do bytu alebo domu

Vlajková loď  Sinclair Spectrum Plus je jedinečná klimatizácia do bytu alebo domu, ktorá spĺňa náročné požiadavky zákazníkov. Klimatizačné jednotky Spectrum Plus majú jedinečný a čistý biely dizajn. Vďaka čomu sa hodia do každej miestnosti. Táto modelová rada disponuje všetkými dôležitými užívateľskými funkciami, ako je Wifi modul, špeciálne čistiace filtre, automatický pohyb lamiel, až 7 rýchlostí ventilátoru a tichý chod, funkcia pre komfortné ovládanie teplôt, Cold Plasma generátor (ionizátor), ktorý čistý a dezinfikuje vzduch od baktérii a vírusov. Okrem špičkového chladenia aj výkonné nastaviteľné kúrenie od 8°C do 30°C

S klimatizáciou môžete v dome alebo v byte počas horúcich dní príjemne chladiť, počas zimných mesiacov efektívne kúriť a v prípade zvýšenej vlhkosti Vás určite poteší funkcia odvlhčovania.

Cena od 1355€ + montáž 200€

Cena jednotky závisí od veľkosti miesnotnosti a potrebného výkonu. Potrebný výkon bude vypočítaný po odbornej bezplatnej obhliadke.

Vlastnosti

  • Sinclair Spectrum Plus je vlajková loď výrobcu Sinclair, ktorá spĺňa najnáročnejšie požiadavky zákazníkov
  • Energetická trieda pre chladenie A+++ , Energetická trieda pre kúrenie  A+++
  • Funkcie: odvlhčovanie, ovládanie cez Wifi, automatický pohyb lamiel pre príjemné rovnomerné vychladenie miestnosti,  AUTOMATICKÝ režim, tichý režim pre pohodlný spánok, počas ktorého bude klimatizácia veľmi tichá, Cold Plasma ionizátor, ktorý zvyšuje kvalitu a čistotu vzduchu vďaka aktívnemu zneškodňovaniu vírusov a baktérii
  • Odvod kondenzátu na obe strany, čo je vynikajúce kvôli variabilite inštalácie jednotky na stenu
  • Hlučnosť klimatizácie je v rozmedzí 22 – 50 dB
  • Až 7 rýchlostí ventilátoru
  • Špičkové filtre v štandardnej výbave: filter s aktívnym uhlím, filter s katechínom
  • Kúrenie je možné až do -30 °C vonkajšej teploty
  • Moderné ekologické chladivo R32
  • Doplnkové príslušenstvo: katalytický filter, biologicko-anti-bakteriálny filter, filter s iónami striebra, filter proti roztočom a fotokatalytický filter.

Cena montáže klimatizácie do bytu - 200€, zahŕňa:

vŕtanie cez stenu do hrúbky 25 cm (tehla alebo pórobetón)

– konzola na uchytenie vonkajšej jednotky klimatizácie

– zabezpečenie odvodu kondenzu do vzdialenosti 5 metrov od vnútornej klimatizačnej jednotky

pripojenie klimatizácie do elektrickej siete

spustenie a test klimatizácie

– vysvetlenie ako používať a ovládať klimatizáciu

– odovzdanie záverečného protokolu o montáži

Chladiarenské rozvody, týmito rozvodmi je spojená vonkajšia klimatizačná jednotka s vnútornou. Táto dĺžka sa definuje na bezplatnej obhliadke. K základnej cene 200€ je potrebné pripočítať cenu medených rozvodov chladu, kde je cena 29€ za meter.

Prečo si vybrať Clim.sk ?

Spoločnosť Clim.sk sa zameriava na profesionálnu montáž klimatizácii do bytu a domu v Bratislavskom kraji. Vybrali sme pre vás spoľahlivé značky klimatizácii ako sú Daikin a Sinclair. V rámci našich profesionálnych služieb máte obhliadku v Bratislave a okolí zadarmo. Je už len na Vás či chcete klimatizáciu do bytu alebo do rodinného domu. U nás zakúpite všetky špičkové nástenné klimatizácie s montážou. Pre našich zákazníkov ponúkame aj zvýhodnené ceny na pravidelný servis a čistenie.

 

Obhliadka Zadarmo

Milí montéri

Spoľahlivosť

Čistota pri montáži

Servis a Údržba

Kontakt

0940 711 500

Máte záujem o obhliadku zadarmo?